UZDATNIANIE WODY.org - Systemy Uzdatniania Wody Poznań Wielkopolska


KONTAKT

adres Trąmpczyńskiego 18
61-414 POZNAŃ
wielkopolskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
Katalog usług:
Uzdatnianie Wody W Domu Poznań Uzdatnianie Wody W Domu Poznań Uzdatnianie wody w domu - z wody korzystamy na co dzień, dlatego też ogromną wartość ma woda pitna. Najczęściej wodę dostarczają miejskie lub gminne ujęcia wód lub też pobierana jest ona z własnych ujęć przydomowych. Woda miejska poddawana jest uzdatnianiu i dezynfekcji, ale zanim trafi do naszych domów, musi pokonać ki ... (czytaj więcej)
Uzdatnianie Wody Pitnej Poznań Uzdatnianie Wody Pitnej Poznań Uzdatnianie wody pitnej - to proces, który ma na celu doprowadzenie zanieczyszczonej wody, do stanu czystości wymaganego dla danego zastosowania. Woda pitna stanowi ogromną wartość, korzystamy z niej wszędzie i codziennie, więc tym bardziej wszelkie działania mające na celu jej jakość, powinny stanowić przedmiot zainteresowania. P ... (czytaj więcej)
Uzdatnianie Wody W Systemach Przemysłowych Poznań Uzdatnianie Wody W Systemach Przemysłowych Poznań Uzdatnianie wody w systemach przemysłowych - ma decydujący wpływ na jakość instalacji. Specjalizujemy się m.in.w korekcie fizykochemicznej wody dla: kotłów parowych, obiegów ciepłowniczych, układów chłodzących, dla obiegów odwróconej osmozy. Proponując najlepsze systemy uzdatniania wody, kierujemy się ... (czytaj więcej)
Dezynfekcja Instalacji Wodnej Poznań Dezynfekcja Instalacji Wodnej Poznań Dezynfekcja Instalacji Wodnej - dezynfekcja jest procesem likwidacji mikroorganizmów patogennych, prowadzącym do utraty ich aktywności. Do szkodliwych organizmów występujących w wodzie zaliczamy bakterie, pierwotniaki i grzyby. Wszystkie urządzenia doprowadzające wodę, w tym również instalacje wodociągowe, wymagają ok ... (czytaj więcej)
Zmiękczanie Wody W Instalacji Poznań Zmiękczanie Wody W Instalacji Poznań Zmiękczanie wody w instalacji - woda do celów przemysłowych, a już w szczególności do zasilania kotłów gazowych i instalacji chłodniczych, musi być miękka, tj. pozbawiona składników powodujących tworzenie się kamienia kotłowego. Samo zmiękczanie wody, polega na usuwaniu z niej jonów powodujących twar ... (czytaj więcej)
Systemy Odwróconej Osmozy Poznań Systemy Odwróconej Osmozy Poznań Systemy odwróconej osmozy - istotą procesu odwróconej osmozy, jest oddzielenie wody od rozpuszczonych w niej substancji, bez stosowania jakichkolwiek środków chemicznych. Taki proces zapewnia otrzymanie wody o wysokim stopniu czystości, a często może to być nawet woda całkowicie zdemineralizowana. W celu szczegół ... (czytaj więcej)