UZDATNIANIE WODY.org - Systemy Uzdatniania Wody Poznań Wielkopolska


KONTAKT

adres Trąmpczyńskiego 18
61-414 POZNAŃ
wielkopolskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
O FIRMIE:

Uzdatnianie Wody - Najlepsze systemy uzdatniania wody.

Nasza firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenia w systemach uzdatniania i dezynfekcji wody. Zdobyte doświadczenie i wiedza, pozwala nam rozwiązywać nawet najtrudniejsze problemy związane z wodą. Zyskaliśmy już spore grono zadowolonych klientów i partnerów, z którymi cały czas utrzymujemy współpracę i kontakt, skupiając swoją uwagę na dalszym doskonaleniu i rozwoju. Specjalizujemy się przede wszystkim, w systemach uzdatniania wody w domach, uzdatnianiu wody podziemnej, uzdatnianiu wody pitnej, itp.

Nasza działalność opiera się również na wsparciu i doradztwie w procesach dezynfekcji wody do picia, dezynfekcji wody kotłowej, dezynfekcji instalacji w domach jedno- i wielorodzinnych, a także dezynfekcji instalacji wodociągowych. Cały czas rozwijamy nasze umiejętności i podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń, związanych np ze zmiękczaniem wody w domach, zmiękczaniem wody w instalacjach co, z systemami oczyszczania wody pitnej, systemami odwróconej osmozy.

W ofercie sprzedażowej posiadamy m.in filtry do zmiękczania wody, filtry podzlewozmywakowe, sole do zmiękczania wody. Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, jednak ze względu na usługowy charakter naszej działalności - przyjmujemy zlecenia spoza naszej rodzimej miejscowości.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel. 61 8307 309
uzdatnianie@uzdatnianie.org